12.09.2013

3 lata razem!

Witajcie!
Zaczynając pisać to dziękuję wam za ponad 7 tysięcy odsłon bloga! Bardzo się cieszymy, że zaglądacie, ale powracając do bardzo wyczekującego tematu...
Dzisiaj będzie najpiękniejszy post jaki dotychczas pojawił się na blogu.

Otóż ta pani dzisiaj obchodzi swoje 3 urodziny!
Fot. Izabela Śmigaj
Ten czas tak szybko zleciał... jak jeden dzień. Z dnia na dzień mój pies dorasta, mądrzeje, oczekuje czegoś więcej ode mnie. Pamiętam jak pierwszy raz wbiegła do mnie do mojego pokoju o 2 w nocy i zaczęła wskakiwać do mnie na łóżko... to były moje najpiękniejsze chwile w życiu, gdyż ujrzałam na oczy moje długo wyczekiwane cudo. Do dziś pamiętam ten moment :) W drugim dniu po zapoznaniu się wyciągnęłam małą zabaweczkę w formie aportu. Od razu bez czekania była pełna gotowości pobiegnięcia za zabawką.

Fot. Izabela Śmigaj
Ujrzawszy Wenę wiedziałam od razu, że to będzie nakręcona sprężynka do frisbee :D
Wena odmieniła moje życie na lepsze! Jest moim skarbem, oczkiem w głowie, najwierniejszą przyjaciółeczką :P Nigdy się na niej nie zawiodłam, bo zawsze jest przy mnie, zawsze mnie zrozumie, jak mam gorszą chwilę to przyjdzie i się do mnie przytuli... po prostu prawdziwa miłość. Inni się śmieją, że jestem tak zżyta ze swoim pupilem, ale niech wiedzą, że wierniejszego przyjaciela od psa nie znajdą ;)


Fot. Izabela Śmigaj

Przez te 3 lata wcale się nie obijałyśmy lecz dużo pracowałyśmy. W wakacje trochę zabrałyśmy się za agility- a to trochę rzadki okaz widzieć Wenę skaczącą nad hopkami czy wbiegającą do tunelu...
Zakupiłam stacjonaty oraz bardzo fajny tunel przez który bordziu uwielbia przebiegać.


Chodź jak każdy znający Wenę wie co ona kocha najbardziej- FRISBEE! 
Fot. Izabela Śmigaj
Fot. Izabela Śmigaj
Fot. Izabela Śmigaj
Fot. Izabela Śmigaj
Fot. Izabela Śmigaj

Fot. Izabela Śmigaj


Fot. Izabela Śmigaj

DZIĘKUJĘ CI, ŻE JESTEŚ! Kocham Cię całym sercem Wenuś ;) 

Fot. Izabela Śmigaj 5 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego Wenaaa !! :D ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Sto lat :) Dużo pięknych chwil i sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę spóźnione sto lat! ;p
  Pięknie opisałaś to co chyba każdy czuje do swojego pupila - Miłość. Zgadzam się z tym, że największym przyjacielem jest nasze zwierzę. Nigdy nas nie zawiedzie, lecz zawsze pocieszy :)
  Czekam na nn :*

  OdpowiedzUsuń